Hole in One voor Shirley Fu-Chi

Op 7 februari 2026  heeft Shirley Fu-Chi een Hole in One geslagen. Wederom wilde de redactie daar wat vragen over stellen aan Shirley.
Hieronder vind je het interview en de foto's.

Op welke hole sloeg je hem en met welke club?
Hole 6 met een hybride 5

Kun je beschrijven wat je zag en voelde op het moment dat de bal in de hole viel en heb je het wel gezien of was je nog aan het zoeken naar de bal?
In eerste instantie (het was een perfecte slag/swing) zeiden mijn flightgenoten, je bal valt in de hole. Maar ik geloofde het niet eens, ik was even stil, we liepen naar de green en in mijn hoofd dacht ik, we zullen zo zien. Ik kwam aan en ik zag alleen maar 2 ballen op de green (flight van 3 personen) en ja hoor, mijn bal lag in de hole.

Wat was je eerste reactie toen je het zag? Ongeloof, blijdschap, trots, iets anders?
Eigenlijk dubbelzijdige gevoel, ongeloofwaardig en in mijn gedachte, toch niet nog keer?  Achteraf ben ik wel heel erg blij, zo zeldzaam en een uniek moment/gebeurtenis, dat mij dit nu voor de tweede keer gebeurt.

Hoe reageerden je flightgenoten?
Hartstikke blij én dat ik een toppertje én bofkont ben.
.
Hoe lang speel je al golf?  Dit is je 2e hole in one, op welke hole sloeg jij je eerste?
Ik speel nu zo'n 8 / 9 jaar golf en mijn 1e Hole in One was bij hole 11 (2 - 9 - 2020 )

Heb je een traditie gevolgd en alle golfers getrakteerd?
Nee, samen wat gedronken met flightgenoten. Ik kende verder niemand in het restaurant op dat moment.

Ik heb een foto van je op facebook gezien en daar staat een fles op, heb je die van de stichting Bergvliet gekregen? en hoe reageerden zij op je hole in one?
Klopt , bij binnenkomst ben ik eerst langs de receptie geweest om te registeren, daar kreeg ik van Feline te horen dat ik iets zouden krijgen van de horeca en dat was een fles lokaal bier. Niks bijzonders! Deze fles krijg je dan. 

Dank je wel Shirley en nogmaals gefeliciteerd met deze mooie 2e hole in one.